Gelredag met veiling

Gelredag met veiling

Op zaterdag 8 februari is er een Gelredag in Nijmegen. Ridders van Gelre, René Arendsen besteedt aandacht aan de expositie ‘Middeleeuws Vernuft’ in Museum Het Valkhof en aan het Gebroeders van Lymborch Huis.

In het Gebroeders van Lymborch Huis zal hij net na 9 en 11 uur onder meer praten over de grote brand die de Stichting Maelwael Van Lymborch begin november trof. Hij zal een oproep doen om tegen 11.45 naar de Burchtstraat te komen waar hij een veiling zal leiden voor het brandfonds van de Gebroeders van Lymborch.

Mensen kunnen vooraf spullen aanbieden ter veiling bij het secretariaat van de stichting (secretariaat@gebroedersvanlymborch.nl). Ridder René gaat deze spullen per opbod verkopen. Dus iedereen die nog iets leuks of waardevols op de kop wil tikken…kom naar het Gebroeders van Lymborch Huis op 8 februari tegen 12 uur!

Lees hier meer op omroep gelderland